LKQ Corporation in Chicago heeft de Brit Andy Hamilton per 1 januari 2024 benoemd tot senior vice president van LKQ Corp. en als president en ceo voor LKQ Europe.

Hamilton volgt daarmee Varun Laroyia op, die na het onverwachte vertrek van Arnd Franz werd aangesteld als ceo en algemeen directeur van LKQ Europe. De laatste blijft overigens nog een jaar naast Andy Hamilton functioneren als speciaal adviseur, om daarna van zijn pensioen te gaan genieten.

Hamilton is tot het einde van dit jaar nog ceo van LKQ’s Euro Car Parts-business in Groot Brittannië en Ierland. Hij trad in 2010 in dienst van ECP, dat in 2011 werd overgenomen door LKQ.

Justin Jude

Vorige week werd Justin Jude al per 1 juli 2024 benoemd als ceo van de LKQ Corporation, als opvolger van Dominick Zarcone, die eveneens met pensioen gaat.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
2 juli 2025
‘Liever een klein baasje dan een grote knecht’
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
Meest bekeken berichten
Recente reacties