Deelautobedrijf Greenwheels breidt zijn vloot uit met de elektrische Volkswagen ID.3. De nieuwe deelauto’s zijn vanaf volgende week te reserveren via de Greenwheels-app. De elektrische deelauto is de eerste keyless auto in de huidige vloot en wordt volledig door de app aangestuurd.

De auto is voorzien van verschillende ADAS-systemen, waaronder adaptieve cruise control, lane assist en vermoeidheidsherkenning. Apple CarPlay en Android Auto zorgen voor connectie met de smartphone. De functie is spraakgestuurd en geeft toegang tot alle bekende navigatie-apps.

Cuppen: “Klanten kunnen met de toevoeging van de Volkswagen ID.3 genieten van een premium rijervaring. Dit kan bovendien weer nieuwe doelgroepen aanspreken om te starten met autodelen en zo te zorgen voor minder auto’s op straat.”

Foto: Jeroen Zondag.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 maart 2026
Tweede franchisenemer voor De Dorpsgarage Formule
16 maart 2026
Derde generatie treedt toe bij familiebedrijf Autobedrijf Kooy
16 maart 2026
Vereniging Elektrische Rijders heeft nieuwe voorzitter
16 maart 2026
Groot aandeel Belron en PHE in winstcijfers D’Ieteren
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties