Aanbieder van mobiliteitspassen MultiTankcard rapporteert over 2024 een toename van het aantal EV-passen met ruim een kwart ten opzichte van 2023, ondanks de onduidelijkheden rondom de fiscale behandeling van elektrische voertuigen en plug-in hybride voertuigen.

Directeur Patrick Roozeman: “De groei van elektrisch rijden in onze klantenkring bewijst dat bedrijven de stap naar een duurzamer wagenpark willen maken, ondanks fiscale uitdagingen. Wij faciliteren deze overgang met gebruiksvriendelijke oplossingen.”

Klantenbestand

Naast de sterke groei in EV, heeft MultiTankcard dit jaar fors uitgebreid met nieuwe leaseklanten in het middensegment, waaronder LeaseWorks, Autolease Twente en Wassink. Tegelijkertijd verlengde het bedrijf langdurige contracten met gerenommeerde spelers uit de lease top 10. “De uitbreiding van ons klantenbestand en de verlengde contracten bevestigen het vertrouwen in onze diensten en ons vermogen om in te spelen op de veranderende behoeften van de zakelijke markt”, aldus Roozeman.

Personeel

Om de groei te ondersteunen is het personeelsbestand van MultiTankcard in 2024 met 10 procent toegenomen, waarbij IT-specialisten een sleutelrol vervullen. Zij werken aan de vernieuwing van MultiTankcard’s IT-platform, om beter op veranderende klantwensen in te kunnen spelen en diensten van leveranciers eenvoudiger te koppelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 juni 2025
De toekomst van het onafhankelijke bandenbedrijf
26 juni 2025
Bosch investeert fors in AI als groeimotor
26 juni 2025
Tesla zonder autopilot: non-conformiteit?
25 juni 2025
Al 60 leden voor vernieuwd Autoservice Totaal
25 juni 2025
‘Joan’ nieuwe thuisbasis Ayvens Nederland
25 juni 2025
‘KI ontketent revolutie in diagnostiek en onderdelenlogistiek’
Meest bekeken berichten
Recente reacties