Naast de aanstaande aansluiting van Autoservice Someren (per 30 juni) meldt garageformule AutoFirst zeven nieuwe autobedrijven in het netwerk te kunnen verwelkomen.

Het gaat om Jos Bongers (Oeffelt), Van Lexmond (IJsselstein), Peters (Hengelo), Paarhuis (Lochem), De Marken (Almere), Selles (Kamperzeedijk) en Mobiron (Zuid-Beijerland).

Eigen identiteit

AutoFirst staat erom bekend garagebedrijven de vrijheid te bieden hun eigen identiteit en serviceaanbod te behouden, terwijl ze profiteren van de voordelen van een sterke formule. “AutoFirst is modulair ingericht. Wat garages de ruimte geeft om naast de landelijke branding en lokale social mediacampagnes naar eigen behoefte diensten en marketingcampagnes in te zetten die aansluiten op hun lokale klantenkring”, zegt Rogier Roet, namens het bestuur van Stichting AutoFirst Nederland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 augustus 2025
Job Haaksman conceptmanager AutoFirst
8 augustus 2025
SonoSolar veilt restanten Sion
8 augustus 2025
4 op de 10 wil beloning voor goed rijgedrag
7 augustus 2025
Equip Auto nomineert innovaties
7 augustus 2025
Nog 260.000 auto’s op winterbanden
7 augustus 2025
Kofferbakmat uit afgedankt oceaanplastic
Meest bekeken berichten
Recente reacties