Verzekeraar Aon gaat nu ook de fleetklanten in Nederland toegang geven tot het digitale platform van Fixico voor schademanagement.

In België werkt Aon al meer dan zeven jaar samen met Fixico. Daar heeft dit geleid tot een optimalisatie van het claimproces, waardoor de doorlooptijden met 31 procent zijn verkort en 24 procent op de kosten is bespaard. Aon verwacht ook in Nederland vergelijkbare resultaten te behalen.

“Aon wil haar klanten de beste claims- en herstelservices leveren”, zegt Al Pijnacker, directeur Fleet Automotive Benelux van Aon. “Fixico stelt ons in staat om de klantbeleving naar een hoger niveau te brengen met behoud van volledige grip op kosten, snelheid en kwaliteit.”

Klantervaring

“We zijn trots dat Aon ons platform nu ook in Nederland volledig omarmt”, zegt Ottavio Palazzi, regionaal directeur Benelux van Fixico. “Samen bieden we sneller herstel, lagere kosten en een betere klantervaring. Fixico biedt partners zoals Aon de controle en transparantie die uniek zijn in Europa. We kijken ernaar uit om in Nederland dezelfde positieve resultaten te bereiken als in België.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties