Universeel autobedrijf en Carxpert-lid Olthof-Joërsen uit Hellendoorn is de 200ste deelnemer aan het ondersteuningsconcept Pole Position Plus van onderdelenfabrikant SKF. Carxpert is het werkplaatsconcept van Group Auto Nederland, een strategische partner van SKF.

Olthof-Joërsen is een gedreven universeel autobedrijf, waar techniek hoog in het vaandel staat. Daarnaast probeert de onderneming zich te onderscheiden van andere garages. Daar valt ook het actief meedoen met concepten als dat van SKF onder.

Domenico Ferrara, project manager garageconcepten bij SKF: “We zijn een ondersteuningsconcept en geen full service werkplaatsformule. Juist voor een productgebonden concept zoals Pole Postion Plus is daarom de content erg belangrijk. Wij zijn druk bezig om diensten te ontwikkelen waarmee we de technische en commerciële slagkracht van de betreffende werkplaatsen verder helpen versterken.”

SKF’s Pole Position Plus, het ondersteuningsconcept voor werkplaatsen, telt in de vijf landen waar het is geïntroduceerd, na één jaar al bijna 1.300 deelnemers. In de Benelux zijn het er inmiddels bijna 300, waarvan nu dus 200 in ons land.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
Meest bekeken berichten
Recente reacties