The Alwaysbemobile Company draagt op 28 februari de formule AH Autoherstel over aan de huidige franchisenemers. “De autoschadeherstelmarkt staat al een aantal jaren flink onder druk en is gekrompen. Dat maakte het lastig om met AH Autoherstel voet aan de grond te krijgen”, legt algemeen directeur ad interim Patrick Ledegang uit.

Alwaysbemobile gaat zich vanaf 1 maart focussen op de kerntaken banden, onderhoud en autoruiten met de retailformules Profile Tyrecenter, James en Autoglaz en treedt daarmee terug uit de markt van autoschadeherstel. Ledegang: “Daarin verwachten we de komende jaren verder te gaan groeien, zowel in servicepunten als in marktaandeel.”

De huidige businesspartners van AH Autoherstel bekijken nu de mogelijkheden om onder één vlag verder te opereren. “We zijn ervan overtuigd dat de formule AH Autoherstel potentie heeft om succesvol te worden. Daarom dragen wij de formule over aan de huidige businesspartners van AH Autoherstel. De kans is groot dat zij de formule op succesvolle wijze gaan vervolgen, waarbij we elkaar in de toekomst over en weer kunnen helpen”, besluit Ledegang.

Oprichting

AH Autoschade Herstel is in 2010 ontstaan door een joint venture tussen Autoschade Herstel Groep Nederland en Alwaysbemobile. De samenwerking werd in november 2011 beëindigd, omdat deze niet opleverde wat was verwacht.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties