Het Amsterdamse herstelbedrijf Amcar Autoschade treedt toe tot Autoschade Herstel Groep (AHG). Met de toetreding van Amcar breidt AHG haar keten uit tot 57 aangesloten schadeherstellers.

De Amcar Holding startte in 1989 met het verhuren van auto’s. Sinds 2010 is het bedrijf actief op het gebied van schadeherstel. Amcar-directeur John Pikkaart verheugt zich op de samenwerking: “Amcar is in financieel opzicht gezond genoeg om zelfstanding te blijven, maar door aan te sluiten bij AHG kunnen we als bedrijf groter denken.”

De ambities en de Eurogarant-kwaliteitsborging van de AHG-keten hebben voor de Amcar-directeur een belangrijke rol gespeeld in het maken van een keuze. “Daarnaast kunnen we nu samenwerken met enthousiaste en gespecialiseerde mensen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
20 mei 2026
DKV Mobility neemt MKB Brandstof over
20 mei 2026
Ayvens: Stijgende belangstelling voor occasionlease
20 mei 2026
Dealers positiever over importeurs
Meest bekeken berichten
Recente reacties