Het Amsterdamse herstelbedrijf Amcar Autoschade treedt toe tot Autoschade Herstel Groep (AHG). Met de toetreding van Amcar breidt AHG haar keten uit tot 57 aangesloten schadeherstellers.

De Amcar Holding startte in 1989 met het verhuren van auto’s. Sinds 2010 is het bedrijf actief op het gebied van schadeherstel. Amcar-directeur John Pikkaart verheugt zich op de samenwerking: “Amcar is in financieel opzicht gezond genoeg om zelfstanding te blijven, maar door aan te sluiten bij AHG kunnen we als bedrijf groter denken.”

De ambities en de Eurogarant-kwaliteitsborging van de AHG-keten hebben voor de Amcar-directeur een belangrijke rol gespeeld in het maken van een keuze. “Daarnaast kunnen we nu samenwerken met enthousiaste en gespecialiseerde mensen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties