Dat Apple automobiele ambities koestert is een publiek geheim, dat versterkt wordt door de aantallen weggekochte toplui om project Titan tot leven te krijgen. Nieuw is dat McLaren in het vizier van Apple terecht lijkt te komen.

McLaren is behalve bouwer van high end sportwagens ook de uitbater van een van de meest prominente F1-teams. Daarnaast fungeert het bedrijf als ontwikkelcentrum voor derden.

Volgens ingewijden heeft Apple maanden terug al toenadering gezocht om McLaren volledig over te nemen, dan wel een strategisch belang erin te nemen. Gezien het technisch niveau van McLaren is de vrijage minder onlogisch dan het wellicht in eerste instantie overkomt. De kennis van telematica (dat McLaren al in de jaren negentig van de vorige eeuw in het toenmalige straatmodel F1 toepaste) en materiaalgebruik behoort tot de wereldtop en past in de automobiele strategie van Apple. Openlijk geven beide partijen overigens niets toe.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
27 oktober 2025
Ayvens zet in op e-commerce
Meest bekeken berichten
Recente reacties