J en T Autolease en Directlease zijn recent als eerste maatschappijen aangesloten op Audaflow Lease van ABZ. Beide bedrijven hebben in Nederland een gezamenlijk wagenpark van meer dan 15.000 auto’s.

“Wij ervaren dat onze medewerkers meer gelegenheid hebben tot direct contact met de berijders van onze leaseauto’s in geval van schade. Audaflow Lease is in staat om Straight Through Processing toe te passen, een slimme manier van automatisch gegevens uitwisselen. Hierdoor wordt tijd bespaard op de afhandeling van de schade. Tijd die nu volledig gestoken kan worden in nazorg en een klantgerichte afhandeling van de schade”, aldus Wendy Thijssen, operationeel manager J en T Autolease.

De Audaflow Lease dienstverlening ondersteunt het schadebehandelingsproces voor leasemaatschappijen. Vanaf de schademelding tot en met geautomatiseerde controles op afspraken tussen de betrokken partijen en bijvoorbeeld het verkrijgen van uniforme management informatie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
9 maart 2026
Brandbrief 20 organisaties naar Kamer over impact pseudo-eindheffing: boeteregen dreigt
9 maart 2026
Tussentijdse verlenging Ajax-Van Poelgeest
Meest bekeken berichten
Recente reacties