Autobedrijf Rio in Amsterdam zegt slachtoffer te zijn geworden van een arrestatieteam dat dinsdag  een inval deed bij de buren One2spy. Doordat in veel media het autobedrijf volop in beeld was, is volgens de eigenaar zijn naam in een kwaad daglicht komen te staan.

Afgelopen dinsdag deed een arrestatieteam een inval in het pand van One2spy-shop aan de Meeuwenlaan. De eigenaar die boven het pand woont, werd door de politie gezocht en als gevaarlijk beschouwd.

Tijdens de inval sneuvelde de lichtbak van autobedrijf Rio maar erger was dat de foto’s die van de inval werden genomen vrijwel zonder uitzondering de naam van het autobedrijf toonden. “De zaken gaan nu minder goed en dat is vrij lullig als je er niets mee te maken hebt”, zegt eigenaar Glenn Gampat (54) in het Parool.

De garagehouder kan niets anders doen dan wachten op betere tijden. De politie heeft aangegeven de lichtbak te zullen vergoeden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties