Autoschade V.E.S. in het Noord-Limburgse Heijen heeft zich aangesloten bij Autowereld Topselect, dat zich richt op samenwerking tussen onafhankelijke auto(schade)bedrijven. De organisatie omvat nu zeven leden.

De meest recente toetreder biedt behalve schadeherstel ook ruitschadeherstel aan, reparatie van airconditioning en het spuiten van onderdelen ten behoeve van industriële opdrachtgevers. UPDATE 16 juni: inmiddels is ook iClean Carwash Naarden toegetreden. Behalve het wassen van auto’s biedt dit bedrijf ook ter plekke reparatie van cosmetische schade aan.

De stichting Autowereld Topselect wil op regionaal niveau subbranches binnen de automotive verbinden, bijvoorbeeld schadebedrijven, wasstraten, autobedrijven, autohandelaren en bandenspecialisten. De doelgroep bestaat uit onafhankelijke ondernemers die samenwerking zoeken zonder eigenheid en autonomie te verliezen. Volgens bestuursvoorzitter Sander Gorissen lopen er gesprekken met vijftien tot twintig aspirant-leden. Er ligt geen doelstelling in aantal leden, wel in spreiding. “We streven landelijke dekking na door in elke regio van ons land vertegenwoordigd te zijn. Dat gaat wat ons betreft verder dan een lid per provincie. Maar belangrijker nog dan aantallen is dat bedrijven die instappen overtuigd zijn van de kracht van samenwerking.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties