Carwellness en Team kapsalon in Tiel zetten de volgende stap in kruisbestuiving. Op het eerste gezicht overlappen de bedrijfsactiviteiten elkaar niet, maar als klant van de kapper kan je sinds kort ook je auto van binnen en buiten laten reinigen.

Een zogenaamde carwashbutler haalt de auto op en brengt deze binnen drie kwartier gewassen en gezogen weer terug bij de kapsalon. De dienst ook worden ingezet tijdens werktijden, vergaderingen, lunches of gewoon als de klant thuis is.

Voor deze was- en interieurbehandeling en het halen en brengen van de auto wordt 39,50 euro in rekening gebracht. De automatten worden dan schoon gemaakt, de auto wordt schoon gezogen en ook het dashboard, de sponningen, kofferruimte en ramen worden onder handen genomen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
18 november 2025
‘Desinformatie schaadt vertrouwen in EV’
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
Meest bekeken berichten
Recente reacties