Groot-Brittannië gaat de kosten die het heeft gemaakt voor het opnieuw laten testen van verdachte Volkswagens verhalen op VW zelf. Volgens de Britse minister van Transport Patrick McLoughlin is het niet meer dan logisch dat die rekening naar Duitsland wordt gestuurd.

In Groot-Brittannië rijden ongeveer 1,2 miljoen auto’s van Volkswagen die onderdeel zijn van het schandaal met de sjoemelsoftware en de uitstoot van kooldioxide. Wereldwijd zijn er meer dan 11 miljoen auto’s van Volkswagen uitgerust met software om emissiewaarden te manipuleren. Ook heeft Volkswagen bij zo’n 800.000 andere auto’s vreemde emissie-uitslagen geconstateerd.
Hoe hoog de rekening is die de Britten naar de Duisters sturen is onbekend. Ook is niet duidelijk of VW bereid is te betalen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 november 2025
Tobias Mohr salesmanager Schaeffler
12 november 2025
Recordjaar Sunny Cars
12 november 2025
Mobiliteitsalliantie start campagne voor betaalbare mobiliteit
12 november 2025
Drie sterren Euro NCAP voor Dongfeng Box
12 november 2025
‘Automobilisten onderschatten remweg op nat wegdek’
11 november 2025
Berner introduceert olie-absorbeermiddel
Meest bekeken berichten
Recente reacties