De werkplaatsformule Checkstar heeft de afgelopen twee maanden zes nieuwe autobedrijven aangesloten en komt nu op een totaal van 26 uit. De nieuwe aanwinsten zijn Auto Zagato te Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Cieraad te Vlissingen, Garage Amso te Rotterdam, Autobedrijf van der Wereld te Roelofarendsveen, Autobedrijf Wassenberg te Amsterdam en Bijker Automobielbedrijf te Meppel.

De bij het Magneti Marelli-concept aangesloten bedrijven zijn allen gespecialiseerd in de merken Fiat, Alfa Romeo en/of Lancia. De montagefabrikant produceert ook voor de meeste niet-Italiaanse autoproducenten.

Magneti Marelli is in 2009 in Nederland gestart met de Checkstarformule. Zij maakt en levert elektronische en slijtage-onderdelen, maar ook verlichting, koeling, schokbrekers, accu’s, tuningdelen en accessoires.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties