Tot en met afgelopen vrijdag 29 oktober werden volgens voorlopige RDC-cijfers 42.311 nieuwe personenauto’s geregistreerd. Ten opzichte van oktober vorig jaar een plus 22,8 procent.

Voor Volkswagen was het met een marktaandeel van 12,39 procent een topmaand. Tot en met oktober staat VW op 10,34 procent. Ford en Opel hadden met respectievelijk 6 en 5 procent marktaandeel juist een relatief zwakke maand. Een opvallende score realiseerde verder Skoda, dat met 7,56 procent het derde merk van oktober is. Toyota was met 8,62 procent de tweede speler. Verder deden Renault en Peugeot goede zaken, beide merken waren ieder goed voor bijna 7,5 procent van de registraties. Tot en met oktober staat Ford nog wel op ruim 8 procent en Opel op 7 procent.

De eerste tien maanden van dit jaar werden er overigens 432.997 nieuwe personenauto’s geregistreerd, ten opzichte van vorig jaar een plus van 23,4 procent.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 januari 2026
Kreijne neemt Autoschade De Weerd over
15 januari 2026
PHE neemt twee AD-distributeurs over
15 januari 2026
Occasionmarkt in 2026: drukte houdt aan, dit wordt bepalend voor verkoopsucces
15 januari 2026
44 procent hogere omzet Fastned in Q4
14 januari 2026
AkzoNobel breidt samenwerking met McLaren uit
14 januari 2026
Noodkreet Clepa om beleidssteun voor herstructurering
Meest bekeken berichten
Recente reacties