Het programma van de informatie-avond van de European Car Specialist Organisation (ECSA) op 13 oktober in het Bovag-gebouw is rond en er kan vanaf nu gratis ingeschreven worden.

Jur Ooijman van ECSA: “De doelgroep voor deze avond zijn dealers en universelen, die dit keer graag geïnformeerd willen worden door bedrijven die het merkspecialisme al uitdragen, de ervaringsdeskundigen. Zo kan de toehoorder realistischer afwegen over hoe hij de toekomst in moet of wil, rekening houdend met de eigen situatie en met de BER2013 in het vooruitzicht.”

Het avondprogramma start om 19.30 uur en wordt verzorgd door de leden van de ECSA, waarin de specialisten van Toyota, Peugeot, Citroen, Renault en Mercedes verenigd zijn. Ook Adviesgroep ABC, die voor de ECSA en haar leden ondersteunend werk verricht, is aanwezig. Anton Pluim van Bovag zal over de status van de Euro5-norm vertellen en over de invulling die de fabrikanten daar op dit moment aan geven. Namens Bovag spreekt ook Arnold Koopmans. Hij gaat in op de juridische consequenties en de zaken waarbij de fabrikant geacht wordt te faciliteren. Gwen Jansen van Automotive Insiders sluit de avond af met een zaaldiscussie.

De ECSA heeft onlangs ook haar website ECSA.nl vernieuwd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties