Stern Auto heeft maandag 14 november in Amsterdam Zuidoost (nabij bij de Amsterdam Arena) het eerste e-mobilitycenter van Mercedes-Benz en Smart in Nederland geopend. In dit centrum, dat ruim 12.000 vierkante meter groot is, staan de duurzame mobiliteitsoplossingen van beide automerken centraal.

Er zijn werknemers speciaal opgeleid om klanten optimaal te kunnen adviseren over de samenstelling van een zo duurzaam mogelijk (elektrisch) wagenpark, inclusief de bijbehorende praktische en financiële aspecten en voordelen. Ook kan men er terecht voor aankoop en onderhoud van elektrisch aangedreven voertuigen.
Daarnaast heeft dealer Stern Auto vier van haar vestigingen zo ingericht, dat bestuurders van elektrisch aangedreven auto’s er terecht kunnen voor onderhoud en reparatie.

Het pand van het e-mobilitycenter aan de Burgemeester Stramanweg is duurzaam van opzet. Zo is onder andere het dak bekleed met mos en wordt het energieverbruik teruggebracht door het gebruik van nieuwe technieken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 november 2025
Schadegarant op de bres voor gebruikte delen
19 november 2025
Omzet Enterprise met miljard dollar gegroeid
19 november 2025
0W-16 motorolie Eurol voor Renault en Dacia
19 november 2025
Legaal upgraden naar led
19 november 2025
Equip Auto, een feest voor de profs
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
Meest bekeken berichten
Recente reacties