De eigenaren van het failliet verklaarde autobedrijf Jacobs In Nieuw Amsterdam bij Emmen zijn zoek. Curator Henk Ruis zegt geen contactgegevens van de eigenaren te hebben en ook het kantoor van de voormalige onderneming staat leeg. Zo meldt het Dagblad van het Noorden

Autobedrijf Jacobs is al sinds vorig jaar niet meer actief en werd pas deze week failliet verklaard. Volgen de curator moet er nog een behoorlijk bedrag aan premies worden betaald voor zeven voormalige werknemers.

Overigens heeft het faillissement niets te maken met de huidige huurder van het pand van Jacobs: Hank-Louis Schreur die onder de naam van Autohuis Jacobs een volstrekt legitiem autobedrijf met werkplaats heeft met drie werknemers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties