De eigenaren van het failliet verklaarde autobedrijf Jacobs In Nieuw Amsterdam bij Emmen zijn zoek. Curator Henk Ruis zegt geen contactgegevens van de eigenaren te hebben en ook het kantoor van de voormalige onderneming staat leeg. Zo meldt het Dagblad van het Noorden

Autobedrijf Jacobs is al sinds vorig jaar niet meer actief en werd pas deze week failliet verklaard. Volgen de curator moet er nog een behoorlijk bedrag aan premies worden betaald voor zeven voormalige werknemers.

Overigens heeft het faillissement niets te maken met de huidige huurder van het pand van Jacobs: Hank-Louis Schreur die onder de naam van Autohuis Jacobs een volstrekt legitiem autobedrijf met werkplaats heeft met drie werknemers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
2 april 2026
RDW blikt tevreden terug op 2025
2 april 2026
Fixico One: vlootbeheer via één digitaal platform
2 april 2026
Occasionmarkt maart 2026 stabiel, B2C blijft grootste kanaal
2 april 2026
Geotab introduceert Hyundai-data zonder hardware
Meest bekeken berichten
Recente reacties