De eigenaren van het failliet verklaarde autobedrijf Jacobs In Nieuw Amsterdam bij Emmen zijn zoek. Curator Henk Ruis zegt geen contactgegevens van de eigenaren te hebben en ook het kantoor van de voormalige onderneming staat leeg. Zo meldt het Dagblad van het Noorden

Autobedrijf Jacobs is al sinds vorig jaar niet meer actief en werd pas deze week failliet verklaard. Volgen de curator moet er nog een behoorlijk bedrag aan premies worden betaald voor zeven voormalige werknemers.

Overigens heeft het faillissement niets te maken met de huidige huurder van het pand van Jacobs: Hank-Louis Schreur die onder de naam van Autohuis Jacobs een volstrekt legitiem autobedrijf met werkplaats heeft met drie werknemers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties