De tot de Arnhemse Rupro Groep behorende ondernemingen Explora, Rema Tiptop, Oskamp, EST, Amtech Automotive, Prema en Rokafast, zien definitief af van deelname aan de nationale vakbeurs Autovak RAI die volgend jaar weer georganiseerd wordt.

De ondernemingen, die hoofdzakelijk uit leveranciers van werkplaatsapparatuur en wielservicematerialen bestaan, willen hun marketingbudget op een andere manier gaan invullen.

Bernard de Graaf, directeur Rupro Automotive: “Onze beslissing is definitief. Wij gaan ervan uit dat de economische omstandigheden volgend jaar niet aanmerkelijk zullen verbeteren. Dat zet wederom druk op de autobranche als geheel en dat heeft onmiskenbaar gevolgen voor de investeringsbereidheid van auto- en garagebedrijven. Wij denken dat er ten aanzien van de deelname aan de nationale vakbeurs Autovak, hoe spijtig we dat ook vinden, voor ons geen positieve kosten-baten-analyse te maken valt. Gezien het aantal ondernemingen binnen onze groep die in aanmerking zouden komen voor deelname aan Autovak 2013, praat je over een aanmerkelijk budget. Dat zetten we liever op een andere manier in.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties