Focwa, de Nederlandse vereniging van ondernemers in het carrosseriebedrijf, heeft op 25 september met Middenduin Automotive een intentieverklaring getekend voor de herlancering van het Focwa Adviescentrum.

Bert Schreuder, voorzitter van het Focwa Federatiebestuur: “Wij merken dat onze leden toch veel behoefte hebben aan een branchespecifiek adviescentrum en zien in Middenduin Automotive een goede partner die onze leden op adequate wijze kan bedienen.”

Middenduin zal de leden bijstaan met verschillende administratieve en adviserende diensten. Als alles definitief afgerond is, dan zullen de leden van Focwa Schadeherstel en Focwa Specialisten benaderen worden om kennis te maken met het vernieuwde centrum en haar diensten. Ook tijdens het jaarcongres op 3 oktober zal het Focwa Adviescentrum vertegenwoordigd zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
13 oktober 2025
Vos Autotechniek wint vijfde ACtronics Service Point Award
13 oktober 2025
‘Stem verkeersboete af op ernst overtreding’
13 oktober 2025
Concurrentiebeding: bescherming of blok aan het been?
10 oktober 2025
Dodge-specialist viert veertigjarig bestaan
10 oktober 2025
Fastned opent eerste stations in Spanje
Meest bekeken berichten
Recente reacties