Focwa, de Nederlandse vereniging van ondernemers in het carrosseriebedrijf, heeft op 25 september met Middenduin Automotive een intentieverklaring getekend voor de herlancering van het Focwa Adviescentrum.

Bert Schreuder, voorzitter van het Focwa Federatiebestuur: “Wij merken dat onze leden toch veel behoefte hebben aan een branchespecifiek adviescentrum en zien in Middenduin Automotive een goede partner die onze leden op adequate wijze kan bedienen.”

Middenduin zal de leden bijstaan met verschillende administratieve en adviserende diensten. Als alles definitief afgerond is, dan zullen de leden van Focwa Schadeherstel en Focwa Specialisten benaderen worden om kennis te maken met het vernieuwde centrum en haar diensten. Ook tijdens het jaarcongres op 3 oktober zal het Focwa Adviescentrum vertegenwoordigd zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 juli 2025
Stichting Branchenormering Schadeherstel stopt
18 juli 2025
Energie
17 juli 2025
Gert Veenstra countrymanager Autorola
17 juli 2025
1 op de 5 automobilisten ervaart schade in wasstraat
17 juli 2025
ING: Invoering kilometerheffing duldt geen uitstel
17 juli 2025
Schaal en groei
Meest bekeken berichten
Recente reacties