Vanwege een plots uitvallende stuurbekrachtiging roept General Motors 1,5 miljoen auto’s terug. Daarmee komt het aantal teruggeroepen auto’s van GM vanaf begin dit jaar op 6,26 miljoen.

In een verklaring laat GM weten dat ‘de controle over de besturing wordt niet aangetast, omdat het voertuig over zal schakelen op handmatige besturing, maar de bestuurder moet meer inspanning leveren bij lagere snelheden, hetgeen het risico op een ongeluk zou kunnen vergroten.’

GM had eerder al problemen met de startschakelaar van verschillende modellen. Door de gigantische terugroepacties denkt GM in het eerste kwartaal al 750 miljoen dollar kwijt te zijn. Om de gedupeerde klanten enigszins tegenmoet te komen gaat de autobouwer een levenslange garantie geven op de stuurbekrachtiging.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties