De automaterialengrossiers Doetam en Hofland treden als aspirant lid toe tot het grossiersnetwerk Vrooam. Doetam heeft twee vestigingen in Doetinchem en Eibergen. Hofland Automaterialen heeft vier vestigingen in Capelle a/d IJssel, Rotterdam, Greup en Krimpen a/d IJssel.

In korte tijd zijn nu al zeven grossiers met 18 vestigingen naar Vrooam overgestapt. “Dit is mede het gevolg van de herschikking binnen de diverse grossiersnetwerken die gaande is. Wij zijn blij dat deze belangrijke grossiers de keuze voor ons hebben gemaakt”, stelt Vrooam-voorzitter Bram Teun Koskamp. Die nog eens benadrukt dat hij verwacht dat nog voor het einde van het jaar meerdere grossiers van diverse bloedgroepen de keuze voor Vrooam gaan maken.

Nicole van der Heiden van Hofland Automaterialen: “Twee belangrijke factoren voor de switch van Group Auto naar Vrooam zijn de enorme logistieke slagkracht die achter het samenwerkingsverband staat en de ondersteuning van een portfolio aan werkplaatsconcepten.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
30 oktober 2025
Indicata: Occasionmarkt EV normaliseert
30 oktober 2025
Continental blijft onderdelenportfolio uitbreiden
Meest bekeken berichten
Recente reacties