Fiat Group Automobiles en Europ Assistance breiden hun samenwerking uit om berijders van Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo, Lancia en Jeep hulpdiensten langs de weg te bieden. Fiat lanceert in juli per automerk een mobiele app van haar storingsdienst, die voor Iphone en Android beschikbaar is.

Met deze overeenkomst biedt de Fiat Groep nu een volledig pakket van diensten aan. Het biedt onder meer assistentie langs de weg in geval van een ongeval of storing, een eventuele vervangende auto of alternatief vervoer. De dekking betreft zelfs het gebrek aan brandstof of lekke band.
Naast het ontvangen van hulp bij pech onderweg, kan men via de apps ook een parkeerplaats vinden, garantie-informatie opvragen en het dichtstbijzijnde service center vinden.

Richard Casnighi, directeur automotive sales bij Europ Assistance Group: “De internationale samenwerking is onderdeel van een strategie voor de lange termijn. Het doel is de klanten van Fiat een hoge servicekwaliteit en in toenemende mate innovatieve diensten te bieden om in hun groeiende mobiliteitsbehoeften te voorzien.”

De storingshulp is in 1995 ontstaan en beschikbaar in Nederland, Hongarije, Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Portugal en Italië. Hiermee bereikt het tachtig procent van alle Fiat-voertuigen op de weg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 januari 2026
Peter Lammers hoofd Genesis Nederland
29 januari 2026
Autodoc groeit met dubbele cijfers in 2025
29 januari 2026
Zekerheidje
28 januari 2026
Conti’s voor nieuwe Audi A6
28 januari 2026
Liqui Moly sponsort World Rugby
28 januari 2026
Akkoord over cao Metaal en Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • wim on Omvangrijke fraude bij schadeherstel: “je wordt geadviseerd om contact op te nemen met je verzekeraar alleen zijn die nooit te bereiken alleen met een…dec 29, 10:22