Na enkele magere jaren lijkt het weer crescendo te gaan met navigatiespecialist TomTom. Het heeft dit jaar al voor 250 miljoen euro binnengesleept aan reserveringen voor navigatiesystemen in auto’s. Eerder dit jaar nam John de Mol een belang van 5,1 procent (120 miljoen euro) in TomTom.

Nog in 2014 werd TomTom op de beurs afgestraft voor haar aangekondigde investeringen maar nu ziet de toekomst er voor het bedrijf ineens een stuk rooskleuriger uit. Dat is mede dankzij de opkomst van de zelfsturende auto, waarbij navigatiespecialisten een grote rol kunnen spelen.
“Het bewijst weer een geweldig jaar voor TomTom automotive te worden”, zegt bestuursvoorzitter Harold Goddijn tegen FD. “Dit niveau van bestellingen is substantieel hoger dan in voorgaande jaren en is een goede indicatie dat onze strategie in automotive werkt.” Analisten verwachten dat de groei de komende jaren doorzet voor TomTom.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties