Na enkele magere jaren lijkt het weer crescendo te gaan met navigatiespecialist TomTom. Het heeft dit jaar al voor 250 miljoen euro binnengesleept aan reserveringen voor navigatiesystemen in auto’s. Eerder dit jaar nam John de Mol een belang van 5,1 procent (120 miljoen euro) in TomTom.

Nog in 2014 werd TomTom op de beurs afgestraft voor haar aangekondigde investeringen maar nu ziet de toekomst er voor het bedrijf ineens een stuk rooskleuriger uit. Dat is mede dankzij de opkomst van de zelfsturende auto, waarbij navigatiespecialisten een grote rol kunnen spelen.
“Het bewijst weer een geweldig jaar voor TomTom automotive te worden”, zegt bestuursvoorzitter Harold Goddijn tegen FD. “Dit niveau van bestellingen is substantieel hoger dan in voorgaande jaren en is een goede indicatie dat onze strategie in automotive werkt.” Analisten verwachten dat de groei de komende jaren doorzet voor TomTom.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties