Na enkele magere jaren lijkt het weer crescendo te gaan met navigatiespecialist TomTom. Het heeft dit jaar al voor 250 miljoen euro binnengesleept aan reserveringen voor navigatiesystemen in auto’s. Eerder dit jaar nam John de Mol een belang van 5,1 procent (120 miljoen euro) in TomTom.

Nog in 2014 werd TomTom op de beurs afgestraft voor haar aangekondigde investeringen maar nu ziet de toekomst er voor het bedrijf ineens een stuk rooskleuriger uit. Dat is mede dankzij de opkomst van de zelfsturende auto, waarbij navigatiespecialisten een grote rol kunnen spelen.
“Het bewijst weer een geweldig jaar voor TomTom automotive te worden”, zegt bestuursvoorzitter Harold Goddijn tegen FD. “Dit niveau van bestellingen is substantieel hoger dan in voorgaande jaren en is een goede indicatie dat onze strategie in automotive werkt.” Analisten verwachten dat de groei de komende jaren doorzet voor TomTom.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 april 2026
PartsPoint: succesvolle AutoTechnica 2026
3 april 2026
Sectorgids wil samenwerking batterijsector versterken
3 april 2026
Europese EV-markt is verdeeld
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
2 april 2026
RDW blikt tevreden terug op 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties