De fanchiseformule James Autoservice heeft er vanaf 1 juni een nieuwe vestiging bij. Ondernemer Henno van den Berg is de achttiende vestiging gestart in Hoofddorp. Op de laatste dag van Autovak RAI 2011 is het franchisecontract ondertekend.

Henno van den Berg: “Het is altijd al een droom van mij geweest om voor mijzelf te beginnen in de autobranche. Op mijn vijftiende was ik al altijd aan het werk tussen de auto’s. Wat begon met poetsen is inmiddels uitgegroeid tot het complete beheer van de aftersales. In de loop der jaren heb ik alle kanten van het autovak gezien.”

Dat dit franchisecontract getekend wordt op de vakbeurs is geen toeval. Roel Damen ,
manager James Autoservice vertelt: “Op de Autovak RAI lanceerden wij de vijf zekerheden
van James Autoservice. De aansluiting bij ons door Henno onderstreept dat de vijf zekerheden meerwaarde bieden voor ondernemers.”

In maart zijn er nieuwe James-vestigingen gestart in Alphen aan den Rijn (Ducar), Den Haag (Vathauer) en Bunschoten (Daatselaar).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 oktober 2025
Omzet GPC 4,9 procent hoger in derde kwartaal
22 oktober 2025
Schaeffler VLS breidt uit met Vitesco
22 oktober 2025
Fuchs introduceert voertuigscanners TwoTronic
22 oktober 2025
Apetrots op een prachtige branche
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
Meest bekeken berichten
Recente reacties