Directeur Kees-Jan Bus gaat Care Autoschade verlaten en heeft sinds 2013 leiding gegeven aan de schadeketen. Bus zal zijn werkzaamheden de komende maanden overdragen aan Bouwe van Wijk, afkomstig van Rabobank.

“Sinds de overname door Rabobank in juni van dit jaar is Care in stabiel vaarwater terecht gekomen en zit mijn taak erop”, aldus Bus. “De afgelopen jaren zijn een intensieve periode geweest, waarbij de borging van de continuïteit en het serviceniveau voor onze klanten bovenaan hebben gestaan.”

In 2014 voerde Bus een herstructurering door bij de schadeketen (54 locaties) waarbij onder andere twaalf clustermanagers werden aangesteld in plaats van vestigingsmanagers. Sinds vorig jaar heeft de keten gekozen voor een meer gedifferentieerde aanpak en wordt in de strategie een duidelijker onderscheid gemaakt tussen cosmetische en complexe schades.

Kees-Jan Bus was sinds 2013 directeur van de keten en volgde destijds Johan van Klinken op.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
3 april 2026
PartsPoint: succesvolle AutoTechnica 2026
3 april 2026
Sectorgids wil samenwerking batterijsector versterken
3 april 2026
Europese EV-markt is verdeeld
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
Meest bekeken berichten
Recente reacties