Glasgarant heeft Kwik-Fit Glas een a-rating gegeven voor de kwaliteit van het geleverde werk. Het gaat om alle 182 filialen in Nederland. Bijna één op de drie Nederlanders is via zijn verzekeringmaatschappij aangesloten bij Glasgarant.

Om de kwaliteit van autoruitschadeherstel in kaart te brengen, voert deze stichting continu onderzoek uit onder de aangesloten bedrijven. Door de toekenning van de a-rating komt Kwik-Fit Glas bovenin het lijstje te staan met autoruitschadeherstel bedrijven dat Glasgarant toont aan automobilisten.

Pieter Bikker, fleetsales directeur bij Kwik-Fit: “Sinds de introductie van Kwik-Fit Glas in 2005 hebben we veel geïnvesteerd in slimme oplossingen voor autoruitschadeherstel. Zo hebben we de levenslange garantie, gratis mobiele service, No Risk ruitreparatie en recent de online planner geïntroduceerd. We zijn dan ook ontzettend trots dat we dit nu terugzien in een Glasgarant a-rating.”

Glasgarant is een stichting die voor vijftien grote verzekeringsmaatschappijen de financiering en uitvoering van autoruitschades stroomlijnt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Ook ERA breidt airco-assortiment uit
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
Meest bekeken berichten
Recente reacties