Life Safety Products (LSP) in Zoetermeer, bekende speler op het gebied van veiligheidsaccessoires voor in de auto, heeft onlangs haar managementteam uitgebreid met de 44-jarige Patrick Bark. Hij heeft tevens een aanmerkelijk belang genomen in het bedrijf.

Samen met oprichter, directeur en aandeelhouder Jan Franken zal Bark de directie voeren. Ook zal zich de komende tijd richten op de exportmarkten.
Het nieuwe directielid heeft de nodige (internationale) managementervaring opgedaan op het gebied van gereedschappen en bevestigingstechnieken, ondermeer in de automotive industrie.

LSP is in 2002 opgericht en vooral bekend van haar Lifehammer. Het bedrijf ontwikkelt deze en andere producten op eigen titel en verzorgt daarvoor wereldwijd de marketing, verkoop en distributie aan auto-importeurs, dealernetwerken en de retail.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties