BCA Autoveiling in Barneveld organiseert op donderdag 29 december een megaveiling, waarop 350 tot 400 auto’s onder de hamer zullen gaan. De veiler kan dit doen, doordat leasemaatschappijen aan het einde van het jaar aanzienlijk meer ex-leaseauto’s aanbieden dan gebruikelijk.

Het grootste deel van de auto’s die volgende week worden aangeboden betreft courante modellen met een volledige onderhoudshistorie. Bijzonder is dat bijna alle auto’s die worden geveild, niet eerder voor verkoop zijn aangeboden. Bovendien is deze speciale veiling toegankelijk voor alle bij BCA geregistreerde autobedrijven. De BCA showroom zal vanaf 9.00 uur open zijn en de veiling start om 10.00 uur.

Om de veiling een extra feestelijk tintje te geven, zijn er voor kopers van vooraf geselecteerde auto’s prijzen te winnen, zoals Ipads, radiografisch bestuurbare helikopters en eindejaarsloten van de Staatsloterij.

BCA Autoveiling in Barneveld introduceerde in juni nog de module Prijsmeester.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
25 november 2025
Bialkowski ook verantwoordelijk voor BYD Benelux
25 november 2025
Emotive hoofdsponsor Dakar-team Coronel
25 november 2025
AutoTrack en Gaspedaal.nl verder onder paraplu AutoScout24
Meest bekeken berichten
Recente reacties