BCA Autoveiling in Barneveld organiseert op donderdag 29 december een megaveiling, waarop 350 tot 400 auto’s onder de hamer zullen gaan. De veiler kan dit doen, doordat leasemaatschappijen aan het einde van het jaar aanzienlijk meer ex-leaseauto’s aanbieden dan gebruikelijk.

Het grootste deel van de auto’s die volgende week worden aangeboden betreft courante modellen met een volledige onderhoudshistorie. Bijzonder is dat bijna alle auto’s die worden geveild, niet eerder voor verkoop zijn aangeboden. Bovendien is deze speciale veiling toegankelijk voor alle bij BCA geregistreerde autobedrijven. De BCA showroom zal vanaf 9.00 uur open zijn en de veiling start om 10.00 uur.

Om de veiling een extra feestelijk tintje te geven, zijn er voor kopers van vooraf geselecteerde auto’s prijzen te winnen, zoals Ipads, radiografisch bestuurbare helikopters en eindejaarsloten van de Staatsloterij.

BCA Autoveiling in Barneveld introduceerde in juni nog de module Prijsmeester.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
Meest bekeken berichten
Recente reacties