Begin volgend jaar zal Sator uit Schiedam, waar onder andere Van Heck, Harrems, Hartsant, Nipparts, Havam en het Belgische Interpieces (dat ook in Frankrijk sterk groeit) onderdeel van zijn, haar eerste schreden op de Duitse markt zetten. Per 1 januari 2011 gaat Nipparts Deutschland GmbH met een eigen vestiging van start.

De specialist in Aziatische onderdelen zal zich volledig richten op de automaterialengrossiers bij onze Oosterburen. De logistiek is cruciaal en daarom zullen de logistieke activiteiten vanuit het regiomagazijn in Venlo plaatsvinden, waar Havam directeur Raymond Vael ook de aansturing van Nipparts Deutschland GmbH zal verzorgen.

Inmiddels is de Duitse Nipparts organisatie operationeel, want zowel de binnen- en de buitendienst worden door Duitse medewerkers ingevuld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
Meest bekeken berichten
Recente reacties