Nissan gaat in Europa de verkoopprijs van haar elektrische model Leaf fors verlagen. Volgens de Financial Times zal die verlaging ongeveer 3.000 euro bedragen. Eerder al stelde Nissan de verkoopprijs van de Leaf in Japan en de VS al naar beneden bij.

Het automerk start binnenkort met de productie van de Leaf in het Britse Sunderland. Omdat in heel Europa de verkopen van elektrische auto’s nog tegenvalt, denkt Nissan met een prijsverlaging de vraag te stimuleren.

Behalve particuliere consumenten, zet de autofabrikant bij de verkoop van de Leaf hoog in op fleetowners. Die willen best naar een nulemissie wagenpark, maar vinden de investeringen tot nu toe nog vaak te hoog. De prijsaanpassing moet helpen die drempel te verlagen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 november 2025
BYD Duitsland krijgt ook Benelux onder beheer
25 november 2025
Emotive hoofdsponsor Dakar-team Coronel
25 november 2025
AutoTrack en Gaspedaal.nl verder onder paraplu AutoScout24
25 november 2025
ERJ organiseert discussieforums op The Tire Cologne
25 november 2025
Avontuur
24 november 2025
RDW start bouw testfaciliteit
Meest bekeken berichten
Recente reacties