Nissens uit Denemarken, fabrikant van onderdelen voor koel- en aircosystemen voor de eerste montage en de aftermarket, heeft sinds 2012 de omzet van de productgroep condensors met bijna veertig procent zien stijgen. Ook voor dit jaar wordt een verdere groei van die omzet voorzien.

Twee belangrijke redenen voor de groei zijn volgens Nissens een hoge kwaliteit en een breed en diep assortiment. De eerste reden staat garant voor een langere levensduur van Nissens-producten. Het bedrijf claimt een vijftig procent langere levensduur dan die van een aantal andere fabrikanten. Nissens bereikt dat resultaat door een speciaal ontwikkelde coating, die een extreem hoge mate van bescherming tegen corrosie biedt. 

Het assortiment bestaat inmiddels uit 1100 condensors, waarvan er alleen al in 2014-2015 tweehonderd nieuw aan het leveringsprogramma werden toegevoegd. Met dit assortiment dekt Nissens ongeveer 95 procent van de vraag uit de aftermarket, waarmee de modellen van een twintigtal autofabrikanten worden afgedekt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties