RDW gaat bij de Raad van State alsnog in beroep tegen de aanleg van een weg naar Lelystad Airport. RDW vindt dat de weg te dichtbij het eigen circuit komt te liggen waardoor er geen geluidsmetingen meer mogelijk zijn.

Op het circuit van de RDW, waar ook de ANWB haar testen houdt , worden regelmatig proeven gedaan met geluidsmetingen van banden en voertuigen. Daar kan met de aanleg van de nieuwe weg geen sprake meer van zijn vanwege geluidsoverlast, meent RDW. Lelystad zou hiermee geen rekening hebben gehouden.

Er wordt al twee jaar gesteggeld over de aanleg. Eerdere lijmpogingen waarbij ook het ministerie van infrastructuur betrokken is geweest, hebben niets opgeleverd. Reden voor RDW de zaak alsnog aanhangig te maken bij de Raad van State.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties