Rocco Hoedemakers van Care Autoschade heeft afgelopen woensdag de titel smart repair hersteller 2016 gewonnen van Duurzaam Repareren. Daarmee is Hoedemakers de beste uitdeuker van de toonaangevende ketens in ons land.

De opdrachten bestonden uit het verwijderen van een schramschade, twee deuken ter grootte van een twee euro muntstuk en het repareren van een gescheurde kunststof bumper. De vakjury bestond uit Wil Koot (Smart Repair Internationa), Martijn van den Berg (Turien Verzekeringen) en Wouter Tacke (Dekra). De wedstrijd trok veel belangstelling en de finale vond plaats tijdens AMT-Live in Autotron.

“Het is een geslaagd evenement, waarvoor veel belangstelling was. Het is geweldig dat veel schadeherstellers de vertegenwoordiger van hun keten komen aanmoedigen”, aldus Angelinca Gravendijk van Duurzaam Repareren. “We kunnen nu al zeggen dat er volgend jaar weer een challenge georganiseerd gaat worden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties