Schoner autorijden is mogelijk met behulp van ureum, een stof die ook voorkomt in urine. Het IvDM vraagt op ludieke wijze aandacht voor alternatieve brandstoffen. Het instituut verraste de mannelijke toiletbezoekers van de AutovakRAI met een spraakmakende stickeractie.

Rond urinoirs zijn stickers geplakt waarop slangen zijn te zien waren die vanuit het urinoir, rechtstreeks in de brandstoftank van een auto verdwenen. De actie is onderdeel van een bewustmakingscampagne die gericht is op de mobiliteitsbranche en onder meer aandacht besteedt aan duurzame alternatieve brandstoffen.

"We willen de mobiliteitsbranche graag bewust maken van het feit dat er tegenwoordig hele goede alternatieve brandstoffen bestaan. Daarom wilden we graag op een sympathieke manier de aandacht vragen", aldus Michel van Lindert van IvDM.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties