Wie heeft het groenste wagenpark van Nederland? Op 7 oktober 2014 is de eerste editie van de Eco Drivers League op de Ecomobiel. Een negen maanden durende competitie waarin toonaangevende bedrijven gaan strijden om deze titel.

Tijdens de competitie wordt continu het brandstofverbruik van het wagenpark gemeten en worden deelnemers uitgedaagd om écht zuinig te gaan rijden. Deelnemende organisaties kunnen hierdoor tot wel 10 procent vermindering in brandstofkosten en CO2-uitstoot realiseren. De overige CO2-uitstoot wordt volledig gecompenseerd, dus alle deelnemers rijden klimaatneutraal.

De volgende organisaties verschijnen onder andere aan de start van de Eco Drivers League: Shell, Arval, Noordhoff uitgevers, van Lanschot Bankiers, De Groot & Visser, Gispen en Hoogheemraadschap van Rijnland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties