Agentschap NL heeft IvDM gekwalificeerd als erkend mobiliteitsadviseur. Bedrijven die zich door IvDM laten adviseren op het gebied van mobiliteit kunnen vanaf nu een subsidie ontvangen op de advieskosten.

Daardoor kunnen bedrijven vrijwel gratis laten onderzoeken hoe de eigen medewerkers slimmer kunnen reizen en werken. Deze bijdrage wordt gefinancierd door het Ministerie van Infrastructuur en Milieu vanuit de subsidieregeling Mobiliteitsvouchers. Bedrijven die in aanmerking willen komen, moeten in eerste instantie de voucher aanvragen bij Agentschap NL. Het bedrijf draagt de originele voucher over aan het IvDM waarna IvDM het adviestraject kan starten.

“Bedrijven die kritisch kijken naar kansen om de mobiliteit van het eigen personeel slimmer te organiseren vangen twee vliegen in één klap. Enerzijds leidt slimmer reizen veelal tot een aantrekkelijke kostenbesparing in mobiliteitsuitgaven. Anderzijds versterkt het bedrijf haar groene imago waar de buitenwereld tegenwoordig kritisch naar kijkt, bijvoorbeeld in aanbestedingsprocedures”, aldus Albert Lusseveld, consultant van het IvDM.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 november 2025
Groeien in een verzadigde markt
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
25 november 2025
Bialkowski ook verantwoordelijk voor BYD Benelux
25 november 2025
Emotive hoofdsponsor Dakar-team Coronel
Meest bekeken berichten
Recente reacties