Tomtom neemt het Nederlandse Fleetlogic over. Volgens analisten heeft Tomtom een ‘paar miljoen’ neergeteld voor het bedrijf uit Eindhoven. De overname wordt op de beurs gewaardeerd met een voorlopige stijging van 0,8 procent van het aandeel Tomtom.

Fleetlogic is onder meer actief op het vlak van voertuigtelematica, waaronder ritregistratie, vlootmanagement, urenmanagement en rijstijlanalyse en moet Tomtom Telematics gaan aanvullen. De overname voegt 27.000 abonnees toe aan de database van Tomtom Telematics, die inmiddels uit meer dan 450.000 voertuigen bestaat.

Rabobank acht de overname van Fleetlogic als een verstandige zet. Zo wordt Tomtom minder afhankelijk van de verkoop van navigatiekastjes. De bank schat dat Fleetlogic de jaarlijkse omzet van Tomtom met 6 á 7 miljoen euro zal opstuwen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 december 2025
Patrick Olgers beoogd voorzitter BOVAG Autodealers
16 december 2025
Laden zonder roaming-kosten
16 december 2025
Rhythm of Blues kleur van het jaar 2026
16 december 2025
Slimmer Werken begint Online
15 december 2025
Minderheidsbelang in Wensink voor Duitse collega-dealergroep
15 december 2025
Spoticar-samenwerking versterkt
Meest bekeken berichten
Recente reacties