Plusauto’s Gorinchem verruilt na vijf jaar franchiseformule Speedy voor Vakgarage. Sinds 1 februari werkt het bedrijf onder de naam Vakgarage Schouten, als onderdeel van de Schouten Groep. Het label Plusauto’s komt geheel te vervallen met de overstap.

"De keuze voor Vakgarage valt mooi samen met het Bovag Formule-rapport, waaruit blijkt dat Vakgarage ook nog eens het best door de deelnemers is gewaardeerd. Een andere reden is dat Vakgarage de enige geheel onafhankelijke formule is, waarbij de deelnemende Vakgarages ook een hoge mate van inbreng hebben. En wij zijn daarnaast erg gecharmeerd van de marketinguitingen van dit concept", benadrukt Bert Schouten van Plusauto’s.

Reden van de formule-overstap is dat de contractperiode met Speedy is geëindigd en Plusauto’s met een landelijke organisatie wil werken. Er zijn geen personele wijzigingen aangebracht in het team.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties