Ad van den Haak is in dienst getreden bij Rijpma Equipment als verkoopadviseur midden- en zuid Nederland. Zijn jarenlange ervaring op het gebied van equipment, stamt vooral uit de periode dat hij werkzaam was bij TBA en Oskamp Equipment.

Rijpma Equipment is een zelfstandig werkende equipmentimporteur, die de laatste jaren zowel qua productlijnen, omzet als personeelsbestand enorm gegroeid is. De eigen servicedienst heeft opgeleide monteurs die landelijk opereren. Specialisatie is een uitgebreide lijn diagnoseapparaten, samengevoegd onder de noemer Diagnose XL.

Totale werkplaats(her)inrichting alsmede vervanging of aanvulling van losse apparatuur bij dealerbedrijven en universele garagebedrijven wordt rechtstreeks gerealiseerd of via de grossiers van Rijpma Equipment.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties