Ad van den Haak is in dienst getreden bij Rijpma Equipment als verkoopadviseur midden- en zuid Nederland. Zijn jarenlange ervaring op het gebied van equipment, stamt vooral uit de periode dat hij werkzaam was bij TBA en Oskamp Equipment.

Rijpma Equipment is een zelfstandig werkende equipmentimporteur, die de laatste jaren zowel qua productlijnen, omzet als personeelsbestand enorm gegroeid is. De eigen servicedienst heeft opgeleide monteurs die landelijk opereren. Specialisatie is een uitgebreide lijn diagnoseapparaten, samengevoegd onder de noemer Diagnose XL.

Totale werkplaats(her)inrichting alsmede vervanging of aanvulling van losse apparatuur bij dealerbedrijven en universele garagebedrijven wordt rechtstreeks gerealiseerd of via de grossiers van Rijpma Equipment.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
Meest bekeken berichten
Recente reacties