Autoschade Herstel Steenbeek bestaat op 1 september vijftig jaar. Het jubileum wordt op deze datum in Brielle op industrieterrein Seggelant-Zuid gevierd met een open dag op van 11.00 tot 16.00 uur.

In 1962 begonnen Co en Dirk Steenbeek, de oom en vader van de huidige eigenaren, een kleinschalig autoschadebedrijf aan de Heveringseweg in Oostvoorne. In 1997 werd de zaak overgedragen aan Dick en André Steenbeek, die het bedrijf tot op de dag van vandaag runnen. Daarnaast zijn beide ondernemers bijzonder fanatiek als het op het opleiden van nieuw talent voor de branche gaat.

Het schadeherstelbedrijf van de gebroeders Steenbeek is een Focwa Eurogarantbedrijf en aangesloten bij de landelijke keten van Autoschade Herstel Groep.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 april 2026
Eerste AD Experts openen via Hofland automateriaal
14 april 2026
Free2move zet nog eens 40 elektrische Opels in Amsterdam
14 april 2026
Trendrapport duurzame mobiliteit 2026: ondernemers twijfelen
14 april 2026
AAG breidt aanwezigheid in Spanje uit
14 april 2026
‘Je hebt geen auto van een ton nodig om lol te hebben’
14 april 2026
Samenwerking Vrooam en PHE zichtbaar in formulelandschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties