Volkswagen is van plan om het pakket aan beloningen voor directieleden te beperken tot 10 miljoen euro. Dat heeft een anonieme bron aan persbureau Reuters meegedeeld.

Reuters beroept zich vervolgens het Handelsblatt van gisteren, waarin meer informatie stond over de plannen voor de nieuwe beloningsstructuur. Reuters vond niemand van Volkswagen bereid om op het bericht te reageren. 

Bestuurders zouden volgens de plannen een hoger vast salaris krijgen, maar lagere bonussen. Deze worden bovendien gekoppeld aan de waarde van de aandelen van Volkswagen. Volkswagen bespreekt de plannen op 24 februari.

In het verleden lag VW onder vuur vanwege de enorme beloningen die topmannen van het concern opstreken. Voormalig ceo Martin Winterkorn bijvoorbeeld ontving in 2014 bijna 16 miljoen euro en vorige maand nog ontving een hoge functionaris van de juridische afdeling bij vertrek 12 miljoen euro.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
Meest bekeken berichten
Recente reacties