Volkswagen werkt met softwarebedrijf SAP en diverse andere partners aan een pilotproject waarmee bestuurders de dichtstbijzijnde parkeerplekken en food-diensten kunnen vinden. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de mobility- en cloud-oplossingen van SAP. De pilot start in Hannover, Duitsland.

Automobilisten ervaren met name in steden de nodige frustraties bij het zoeken naar parkeerplaatsen. SAP en Volkswagen willen eindeloos rondrijden voorkomen, het brandstofverbruik verlagen en de leefbaarheid in steden verbeteren. Daarom koppelen zij de informatie over de locatie van de bestuurder aan data over parkeerplaatsen en de route hiernaartoe. Eenmaal geparkeerd, krijgt de automobilist aanbiedingen van de dichtstbijzijnde quick service restaurants. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van location based services. Tot slot gaat de oplossing informatie integreren over parkeren op de luchthaven van Hannover.

De oplossing is gebouwd op het SAP HANA Cloud Platform en is voor gebruikers toegankelijk via een app voor de mobiele telefoon.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties