Volkswagen biedt vanaf nu met de RNS Navi Lock een betere bescherming tegen diefstal van de navigatiesystemen RNS 310 en RNS 510. Het slot is in eerste instantie beschikbaar voor Golf en Passat.

De mechanische beveiliging heeft een degelijke, afsluitbare én duidelijk zichtbare afdekkap als belangrijkste element. Deze kap is dankzij vier bevestigingsnokjes voor het navigatiesysteem te plaatsen. Wanneer het niet gebruikt wordt past hij gemakkelijk in het dashboardkastje. Het RNS Navi Lock wordt geleverd met twee sleutels en een sleutelkaart.

Voor de Golf bedraagt de prijs 219 euro inclusief inbouw bij de dealer en BTW. Voor de Passat is de prijs 199 euro inclusief inbouw en BTW. Binnen afzienbare tijd komt het RNS Navi Lock ook beschikbaar voor andere Volkswagen-modellen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 maart 2026
Mobilisights verder als Mobilisights Connect
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties