Autodeeldienst Share Now in Nederland is in de eerste vier maanden van 2022 met 17.000 gebruikers gegroeid tot 121.000 gebruikers, een stijging van 16 procent. In heel 2021 groeide het aantal gebruikers van Share Now met 10.000, een plus van ruim 10 procent.

“Door een auto te delen in plaats van te bezitten, hoef je je geen zorgen te maken over zaken als verzekeringen en tanken: alles zit in de prijs inbegrepen. In tijden als deze, met de gestegen brandstofprijzen, kan dat een oplossing zijn voor veel mensen”, vertelt Robert Bosman, algemeen directeur Share Now Nederland, dat deelauto’s inzet in Amsterdam en Rotterdam.

Meer ritten

Share Now, dat onlangs bekendmaakte in gesprek te zijn over een overname door Stellantis, groeide niet alleen in aantallen gebruikers, maar ook in het aantal ritten. “Het is fijn om te zien dat steeds meer Amsterdammers de elektrische deelauto’s pakken voor tripjes niet alleen binnen de stad, maar ook vooral daarbuiten. In april was er een stijging in ritten van 71 procent vergeleken met dezelfde maand vorig jaar. Ook de afstand (79 procent) en de ritduur (95 procent) steeg ten opzichte van april 2021. Het gebruik van deelauto’s voor alleen maar korte ritjes in de binnenstad is verleden tijd.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties