Liqui Moly, dat onlangs in Nederland van distributeur veranderde, is het nieuwe jaar gestart met een grote omzetsprong. In het eerste kwartaal realiseerde de onderneming een omzet van 95,5 miljoen euro. Dat is 26 procent meer dan in de eerste drie maanden van 2011. De omzet in thuisland Duitsland groeide met zeventien procent.

De omzetgroei valt in het buitenland met maar liefst 34 procent nog hoger uit ten opzichte van vorig jaar. Het jaar 2011 werd overigens afgesloten met een omzetgroei van zo’n twintig procent.
Momenteel ligt Liqui Moly qua doelstellingen goed op koers. Algemeen directeur Ernst Prost: “Wanneer we zo doorgaan, dan realiseren we dit jaar makkelijk 400 miljoen euro en in 2020 zo’n 1,5 miljard euro.”

Met de omzet groeide ook het aantal personeelsleden. Het afgelopen jaar werden bij Liqui Moly zeventig nieuwe banen gecreëerd. In het eerste kwartaal van 2012 zijn drie nieuwe vacatures ingevuld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
3 april 2026
PartsPoint: succesvolle AutoTechnica 2026
3 april 2026
Sectorgids wil samenwerking batterijsector versterken
3 april 2026
Europese EV-markt is verdeeld
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
Meest bekeken berichten
Recente reacties