Volkswagen traint haar medewerkers voortaan met zogenaamde ‘augmented reality’. Hierbij worden door middel van digitale projecties onderhuidse componenten van een auto zichtbaar gemaakt.

Door projectie van driedimensionale data op de carrosserie van een auto ontstaat een virtueel röntgenbeeld. Eén van de grote voordelen van deze trainingstechniek is dat individuele componenten kunnen worden uitvergroot. Ook kunnen animaties worden vertoond. Dankzij deze techniek is bijvoorbeeld de werking van de schuifdeuren van de nieuwe VW Sharan inzichtelijk te maken. Bij de Touareg Hybrid is de aandrijflijn dieper te bestuderen.

De in eigen huis ontwikkelde technologie zal in de toekomst naast trainingen ook tijdens het ontwikkelingsproces van nieuwe modellen gebruikt worden. Hierdoor zijn naar verwachting aanzienlijke kosten- en tijdbesparingen te realiseren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
Meest bekeken berichten
Recente reacties