Schadeherstelbedrijf ACD Deventer is onlangs toegetreden tot Autoschade Herstel Groep Nederland (AHGN). De mogelijkheid om bij AHGN met haar focus op duurzaam schadeherstel aan te sluiten, heeft ACD met beide handen aangegrepen.

De schadehersteller geeft aan dat de groep goed begrijpt wat de zakelijke opdrachtgever wenst en hiervoor via de Stichting Groen Autoherstel duurzame oplossingen aanbiedt op het gebied van schadeherstel. Alle vestigingen van Autoschade Herstel Groep zijn eerder dit jaar gecertificeerd door de Stichting Groen autoherstel.

ACD Deventer is tien jaar geleden opgericht en heeft vorig jaar een compleet nieuw pand op een perfecte locatie in Deventer geopend. De werkplaats beslaat op dit moment 600 kubieke meter met een groeimogelijkheid naar 900.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Roestvrij stalen remschijven voldoen aan Euro 7
29 april 2026
EV in opkomst, maar dit segment blijft diesel trouw
29 april 2026
Snellere verwerking laadtransacties MultiTankcard
29 april 2026
Integratie tussen thuisladers Ohme en VW
29 april 2026
Klimaat stuurt ontwikkeling Vredestein Quatrac Pro 2
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
Meest bekeken berichten
Recente reacties